Historie Mazdy začala, když Toyo Cork Kogyo Co Ltd byla založena v roce 1920 Jujiro Matsudou. Firma vyráběla obráběcí stroje pro řadu průmyslových odvětví v Japonsku. Nicméně v roce 1931 se společnost díky nízkým ziskům rozhodla přesunout svou pozornost na vozidla a představila slavný tříkolový vozík Mazda-Go.

VIN Zkontrolujte Mazda

Značka jako každá jiná publikuje na svých produktech číslo VIN. Číslo VIN pomáhá identifikovat historii vozidel, což je obzvláště užitečné, když chcete koupit ojeté vozy. Pomocí VIN zkontrolovat Mazdu můžeme získat informace o roce výroby, vybavení, originální barevné barvy a tak dále. Také vám umožní kontrolovat historii nehod. Je velmi důležité vědět, jak vypadá VIN zkontrolovat Mazdu.

Číslo VIN můžete najít na vozidle nebo na jiných místech. Nejoblíbenější místa na vozidle jsou: přední část rámu vozidla, vedle zadního kola, pod nebo vedle rezervního kola, přední části bloku motoru, středního sloupku vedle sedadla spolujezdce.

V současné době si můžete koupit řadu modelů Mazda, například: 626, 929, Bongo, Cx-7, CX-5, CS-9, MX-3, MX-5, MX-6, RX-6 , RX-8.

VIN Číslo vašeho Mazda najdete zde.

Nezapomeňte, že před zakoupením zkontrolujte historii vozidla. To provedete zadáním čísla VIN číslo Mazda níže: